Opis osób po niemiecku

Pobierz

Opis przyjaciółki po niemiecku.. zynisch - cyniczny.. Opis koleżanki po niemiecku.. ironisch - ironiczny.. Z fiszek mogą korzystać uczniowie, ale także dorośli, którzy rozpoczynają przygodę z niemieckim lub chcą utrwalić wcześniej zdobytą wiedzę.Opis osoby po niemiecku jest jednym z najpopularniejszych opisów.. Opis biografii Opis wakacji po niemiecku.. Sie ist niedrig, ist nur 155 cm groß.Opis osoby po niemiecku - wzór Pierwszy akapit Imię osoby i krótka notka o osobie, np.skąd się znamy, kim jest, czym się zajmuje itp., bez podawania większych szczegółów.Cechy charakteru w języku niemieckim: eifersüchtig - zazdrosny.. On ubrane ma sportowe buty.Opis sławnej osoby po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Siebie i znajomych.. Oto przykładowe opisy osoby po niemiecku: Opis siebie po niemiecku - chłopak.. Sie zwrot grzecznościowy.. Przedstawisz bez problemu opis sławnej osoby po niemiecku, opis siebie po niemiecku, opis mamy oraz inne osoby po niemiecku opierając się o opis wyglądu.. Na nosie ma czarne okulary przeciwsłoneczne.. Możecie wykorzystać je w opowiadaniach o rodzinie, koleżankach ze szkoły czy z pracy.Opis sławnej osoby po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Siebie i znajomych.. Podane zwroty i wyrażenia mogą Wam się przydać nie tylko przy opisywaniu przyjaciela/przyjaciółki po niemiecku.. Poniżej znajdziecie przykładowe opisy osoby po niemiecku, które mogą posłużyć wam za wzór przy .Opis osoby po niemiecku..

Opis taty po niemiecku.

ideenarm - mało kreatywny.. W opisach drugiej osoby nie powinno zabraknąć jej cech charakteru i wyglądu zewnętrznego.. Dzisiaj przygotowałem dla Was z kolei słownictwo związane z .Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. (82 lata,lubi zajmować się kwiatami) Wygląd można napisać według własnego uznania.Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. Często spotykamy się z tym rodzajem opisu, niezależnie od tego czy jest to opis siebie, opis przyjaciela lub kolegi (ew. przyjaciółki lub koleżanki), czy na przykład opis nauczyciela.. Posiada tez brązowy pasek.. zögerlich - niepewny.. Opis siebie po niemiecku - chłopak; Opis siebie po niemiecku - dziewczyna; Opis przyjaciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis kolegi po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Inne opisySie ist liebt ( ona jest kochana) Tata- Mein Vater heist.. (imię) Er wohnt in.. (zamieszkanie) Mein Vater ist.. (wiek) Er ist.. (zawód) np. Lehlerin (nauczyciel) Er Renne oft ( On czesto biega) Meine Vater ist Dick ( gruby) und intelligent ( mądry) Siostra - Meine Schwester heist ..

Opis mamy po niemiecku.

Witajcie ponownie!. Witajcie potrzebuje przetłumaczyć opis ubioru osoby na język niemiecki: On ma na sobie koszule w kratkę i długie niebieski dżinsy.. Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Na prawej dłoni ma zegarek.. Opis sławnej osoby po niemieckuOpis osoby po niemiecku jeszcze nigdy nie był tak prosty!. Wystarczy parę razy przejrzeć wszystkie fiszki i będzie można chwalić się niezwykle zróżnicowanym słownictwem.. Tata (50lat,nauczyciel,lubi gotować)siostra (31lat,mężatka,13letni syn,2 psy)brat (24lata,żonaty,1syn,)bratanek (2lata),siostrzeniec (13lat,lubi wszystkie sporty),babcia.. arrogant - arogancki.Opis ubioru po niemiecku.. Tydzień temu wybrałem dla Was najważniejsze i najczęściej używane (na podstawie moich obserwacji) słownictwo związane z opisem swojego charakteru, bądź też z opisem swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki po niemiecku.. Opis nauczyciela po niemiecku.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] ich ja du ty er on sie ona es ono wir my ihr wy.OPIS SŁAWNEJ OSOBY PO NIEMIECKU - WYGLĄD Das ist Harry Potter.. Opis przyjaciela po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt