Otocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych uzasadnij swoją

Pobierz

Uzasadnij swój wybór.. - MidBrainartOtocz pętlą (masz dobrze zaznaczone): 1.. DROŻDŻE,KLON,BOROWIK,PLEŚŃ.I DRUGIE ,MORSZCZYN,PANTOFELEK,PAPROĆ,EUGLENA.. Rozwiązanie tego zadania znajduje się już na odrabiamy.pl.. PAPROĆ - nie posiada substancji trujących, pozostałe takie posiadają.. Uzasadnij swoje zdanie.. Poproszę o odpowiedź 2,3 i 4 na teraz.. Niedźwiedź.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Średnia: 3.58.. Uzasadnik swoją decyzję.. Odrabiamy.pl.. Następnie otocz pętlą element, który nie powinien pojawić się w liście prywatnym.. Otocz pętlą element, który nie pasuje.Otocz pętlą element który nie pasują do pozostałych uzasadnij swojąopiniąOtocz pętlą elementy których nie pasuje do pozostałych Uzasadnij swoją decyzję plis na jutro daje naj .. Uzasadnij swoją decyzję plz daje naj.. 20 grudnia 2017.. 1.otocz paproć paproć nie zawiera substancji trujących ,a pozostałe zawierają .. 2012-02-06 17:46:11; W każdej ramce otocz pętlą jednego intruza i wyjaśnij dlaczego nie pasuje do pozostałych elementów zestawu.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. Uzasadnij swoją decyzję.. - MidBrainart morena denna, oz, pradolina, głaz narzutowy Otocz go pętlą i uzasadnij swoją odpowiedź.. Znak SKRZYŻOWANIA DRÓG - jest to znak drogowy, pozostałe znaki -nalepki ostrzegawcze o grożącym niebezpieczeństwie na substancjach (niebezpieczna dla środowiska, żrąca, łatwopalna).Otocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych Uzasadnij swoją decyzję ..

Otocz pętlą element który nie pasują do pozostałych uzasadnij swojąopinią.

Question from @Okulajfy - Gimnazjum - PrzyrodaOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzasadnij swoją decyzję.. Gość.. Question from @Aleksandra110220 - Szkoła podstawowa - PrzyrodaPrzeczytaj list.. Question from @Sabinaledzka - Gimnazjum - Przyroda3 W każdej ramce jeden z elementów nie pasuje do pozostałych.. Question from @Sabi0000 - Gimnazjum - PrzyrodaOtocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych.. Otocz go pętlą i uzasadnij swoją decyzję.. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.1.. @Gość Cześć.. Odpowiedź Guest.. Gdynia, 23 marca 2015r.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Odpowiedź Guest.. 2013-03-23 14:00:06; Oceń zachowania dzieci i otocz pętlą TAK przy zachowaniach poprawnych oraz NIE .W każdej ramce jeden z elementów nie pasuje do pozostałych.. Zobacz odpowiedzi.. WYJAŚNIENIE :.. 2.jest tam pszczoła osa mrówka i szerszeń WYJAŚ 2014-03-12 18:53:29; W każdej ramce otocz pętlą jednego intruza i wyjaśnij dlaczego nie pasuje do pozostałych elementów zestawu.. Otocz pętlą element, który nie pasuje do pozostałych.. 20 grudnia 2017.. Dobrze?. Z każdego zestawu nazw skał wykreśl nazwę tej skały, która nie pasuje do pozostałych..

Otocz pętlą element, który nie pasuje do pozostałych.

Uzasadnij swój wybór.. Dzięki nim przygotowałam na lekcję ciekawą prezentację.Otocz pętlą eleOtocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych Uzasadnij swoją decyzję.. borsuk, dzik i niedźwiedź - to wszystkożercy.Proszę pomóż Otocz pętlą element, który nie pasuje do pozostałych.. 2013-03-23 14:00:06Otocz pętlą element , który nie pasuje do pozostałych.. SZYBKO PROSZĘ NA JUTRO!. Question from @Hasoo6677 - Szkoła podstawowa - PrzyrodaW każdej ramce otocz pętlą jednego intruza i wyjaśnij dlaczego nie pasuje do swojego zestawu- 1 tam jest substancja szkodliwa substancja żrąca, recykling i substancja łatwopalna?. Ćwiczeniówka do 6 kl ćwiczenie 1 na stronie / 45 str. Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe , otaczając pętlą TAK lub .W jeden z organizmów nie pasuje do pozostałych .Otocz pętlą jego nazwę i uzasadnij swoją decyzję.. Zosia Nowak ul. Miłkowa 4 81-591 Gdynia Droga Aniu!. Question from @Ania28118260 - Szkoła podstawowa - PrzyrodaZaznacz element, który nie pasuje do pozostałych.. Dziękuję za przesłanie książki o podróżach Kolumba..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt