Sprawdzian ze znajomości lektury akademia pana kleksa

Pobierz

4.Jesteś między nami - to zestaw kart pracy przygotowany dla uczniów, którzy mają trudności w nauce języka polskiego.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Pamiętaj nie używaj ołówka ze ściągą bo nauczyciel zna ten trick i dostaniesz pałę .. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Katalog Renata Jandziak, 2010-05-23 Różyca Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.. b) Wymień co najmniej trzy nietypowe lekcje, które odbyły się w Akademii.. Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa .. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Przekonaj się sam!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"..

Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Zapraszam do rozwiązywania.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Karty zostały opracowane w taki sposób, żeby uczniowie mogli pracować z nimi samodzielnie, wykorzystując podręcznik Między nami.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru Rozwiązanie .. omlet ze szpinakiem d) pierogi z jagodami Rozwiązanie - Na koniec bajki Akademia zmieniła się w: .1.. ZapraszamyUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?.

...Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. #lektury #dladzieci.Akademia pana Kleksa - sprawdzian wiadomości ze znajomości treści lektury.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI (zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. 17 pytań.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaPamiętasz sprawdzian z tej lektury ?.

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. (0-5) a) Dlaczego rodzice oddali Adasia do Akademii pana Kleksa.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Bardzo polecam!. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.Witaj na stronie Quizz.pl.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Rozwiąż test!Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVAkademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci..

Test: Tristan i Izolda Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.

"Akademia pana Kleksa" (lektura obowiązkowa) - ćwiczenie wprowadzające, plik: -akademia-pana-kleksa-lektura-obowiazkowa-cwiczenie-wprowadzajace.pdf (application .. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Akademia pana Kleksa | Inne lektury .. Akademia pana Kleksa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt