Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi streszczenie test

Pobierz

Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Nosi ze sobą plecak z małym laptopem, starym telefonem komórkowym (wszystko "zahasłowane" i ulega destrukcji w przypadku kradzieży .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Przyjaciele wyjechali .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Część 2.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Opowiadania 16 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Nika miała.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Liczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi test': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jako jedyny w klasie zalicza test z informatyki.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. chomik8.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Skomentuj.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Planuje studiować archeologię, pasjonuje się filmami z Indianą Jonesem.. Udostępnij.. Opowiadania 16 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. rude włosy.. Zawiera 9 pytań.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam .Test z części 1-2, czyli .. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoją wiedzę!. Rozdział 2. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Witaj na stronie Quizz.pl.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. 1 Obserwuj autora Dodaj do .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Quizy Os. .. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!Rozwiąż test!. Udostępnij.. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Szukaj.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz ./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Część 3. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Część 1. .. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?.

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 8.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Liczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt