Historia jak ania upiła dianę

Pobierz

Jak nazywali się rodzice Ani?. Niestety, spotkanie poniosło fatalne skutki, gdyż Ania podała wino, zamiast soku i upiła przyjaciółkę.. Nikt, kto przeczytał tę książkę, nie zapomni sceny, gdy Ania przypadkiem upiła Dianę lub gdy zafarbowała sobie włosy na zielono.Wspomnienie Ani z Zielonego Wzgórza" ,,Anka download Reklamacja KomentarzeLucy Maud Montgomery - Kto jest autorem ,, Ania z Zielonego Wzgórza ?. Bohaterka ma bardzo bujną wyobraźnię i talent do "pakowania się" w kłopoty.. Za karę mama Diany zakazała wszelkiego widywania się dziewcząt.12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA.. Za oknem nadal świeciło słońce.. Rozciągał się z niego fantastyczny widok na całe Avonlea.. Przyjaciółka sieroty nalała sobie "soku" do szklanki 5 razy.pewnego dnia Maryla postanowiła gdzieś pojechać i pozwoliła Ani aby przyszła na podwieczorek Diana.Ania podała Dianie sok malinowy,Diana wypiła go aż trzy szklanki.po wypiciu soku ,Diane rozbolał brzuch.Okazało się że sok malinowy to było wino porzeczkowe.Ania upiła Diane,przez to mama Diany zakazała Dianie spotykania się z Anią,ale dziewczynki nie posłuchały i się spotykały.Najzabawniejsze zdarzenie w powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" - Podwieczorek i jego opłakane skutki.. Za oknem nadal świeciło słońce.. ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA DRAFT..

... ania upiła dianę przez pomyłkę ... Czym Ania upiła Dianę?

a) pająka, b) mysz, c) muchę.Jak miały na imię?, Wymień jednego bohatera pierwszoplanowego i dwóch bohaterów drugoplanowych, Wymień 3 cechy charakteru Ani, Czym Ania upiła Dianę?, Za co Ania znienawidziła Gilberta?, Jakie przezwisko najbardziej irytowało Anię?, Przedstaw jedną sytuację z książki związaną z ciotką Józefiną, Do jakiej szkoły chodziła .

Ania nieświadomie upiła Dianę

Tags: Question 15 .. łacina.. Wybierz jedno wydarzenie z życia Ani - W Moim przypadku ,, Podwieczorej i jego opłakane skutki '' - Jak ANia upiła Dianę xD 2.. Dziewczynka wzięła butelkę z, jak Maryla powiedziała, sokiem malinowym, lecz się pomyliła.. 14) Co Ania znalazła w sosie?. Jak nazywali się rodzice Ani?. C A) Sokiem z malin B) Wódką C) Winem 3.. Pewnego dnia gdy do ani przyszła jej przyjaciółka diana ania zaproponowała coś do picia więc przyniosła sok pomarańczowy nalała dianie jedną szklankę a gdy już ją wypiła ania odrazu nalała dianie drugi raz więc diana to wypiła i odstawiła szklankę na stolik przez chwilę .Jak Ania Shirlay upiła Dianę - Zapytaj.onet.pl -.. Dysponujemy niezwykle skuteczną przestrzenią reklamową, zarówno tradycyjną jak i zasięgową.12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Starała się bardzo być niezwykle gościnną i zadbać o Dianę w odpowiedni sposób.Jeden wypadek zadecydował o przyjaźni dziewczynek.Gdy Maryla szła na zebranie pozwoliła Ani zaprosić Dianę.Gdy przyszedła Diana ,Ania zaproponowała jej soku.Ania była za bardzo zdenerwowana żeby pić.Diana wypiła aż 3 kubki i poczuła się źle.Okazało się potem ,że to nie był sok ,lecz wino porzeczkowe.Od tego czasu mama Diany przestała pozwalać na spotykanie się Diany z Anią.Jednak pozwoliła dziewczynkom się spotykać gdyż gdy nie było nikogo w domu u Diany,jej .Jak się nazywała najlepsza przyjaciółka Ani?.

Można się domyślić, jakie były skutki tej wizyty - Ania upiła Dianę!

Rozciągał się z niego fantastyczny widok na całe Avonlea.. Wszystkie drzewa, które rosły na Zielonym Wzgórzu przybierały najróżniejsze odcienie zieleni, purpury i złota.. Maryla pozwoliła zaprosić swoją przyjaciółkę Dianę na podwieczorek.. 13) Czego Ania dodała do tortu?. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom .. Przypomnij sobie stosowny fragment 3.Wymyśl tytuł opowiadania - (wymyśliłam) ,, Upicie Diany '' 4.. Miała tam swoją przyjaciółkę od serca Dianę , którą pewnego dnia , zaprosiła na podwieczorek .Play this game to review Other.. "Ania z Zielonego Wzgórza" upicie Diany - opis sytuacji.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.. W miejscu, gdzie miał stać sok stała butelka z niegdyś produkowanym przez Panią Cuthbert winem.. Recenzja filmu .. przekonała i poszła razem z nią.Pierwszy raz Ania ujrzała Dianę nad książką ,bo Diana bardzo lubiła czytać jak jej ojciec.Mama Diany kazała im iść do ogrodu.I Ania odwarzyła się zapytać czy będą mogły zostać przyjaciółkami.Diana zgodziła się,ale Ania nie zaprzestała na tym .Pewnego dnia Maryla zabrała Anię na Sosnowe Wzgórze, gdzie dziewczynka poznała Dianę Barry.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta..

AAnia upiła swoją najlepszą przyjaciółkę Dianę winem porzeczkowym.

13) Czego Ania dodała do tortu?. Pech chciał, że w szafce, obok soku, w takiej samej butelce stało wino własnej roboty.. 14) Co Ania znalazła w sosie?. 5.za spóźnienie i za to że uderzyła swoją tabliczką Gilberta 6.Kordelia 7.Mateusz 8.historia Ani i życie pani Linde 9.waleriane 10.. Marula pozwoliła jej wziąć z piwnicy sok malinowy , a Ania zamiast soku wzięła wino zdaje się , że porzeczkowe, które Maryla sama zrobiła.. Pewnego październikowego dnia Maryla miała wyjechać a Ania miała zostać sama w domu.. Opis zdarzenia w którym Ania zaprosiła Dianę do swojego domu.. Praca w załączniku.1.. Zredaguj Plan pracy (ok.5punktów)\ -1.Przyjśćie Diany na Zielone wzgórze : -2.Historia; Recenzje .. Jak miał na imię chłopak, z którym rywalizowała Ani w nauce?. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery Upicie Diany Był już październik.. a) wanilii, b) soku cytrynowego, c) kropli walerianowych.. Podała swojemu gościowi napój, który zabrała ze spiżarni.. ", Shirley - Jak na nazwisko miała Ania?, Jezioro Lśniących Wód - Jak nazywał się staw pana Barrego ?, Rudy - Jaki kolor mają włosy Ani ?, Cuthbert - Jak na nazwisko mieli Maryla i Mateusz ?, Avonlea - Gdzie mieszkała Ania ?, Tabliczką - Czym Ania uderzyła Gilberta ?, Umarł na atak serca - Mateusz ?, Bright .ponieważ Ania wymyśliła dla Diany niebezpieczne ,,wyzwanie" ponieważ Ania była nieszczera i oszukiwała Dianę ponieważ Diana zazdrościła Ani talentu recytatorskiegoTrue: Ania polubiła Mateusza od pierwszego wejrzenia, Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować chłopca, Ania chciała studiować, Gilbert próbował kilka razy przepraszać Anię, Pani Linde znana była z tego, że zawsze mówi to , co myśli, Ania bawiła się w wymyślanie nowych nazw, Mateusz chorobliwie wstydził się obcych kobiet i dziewcząt, False: Diana Barry była szczupłą blondynką, Pan Philips był wspaniałym i sympatycznym nauczycielem, Ania nie umiała recytować wierszy .Ania z Zielonego Wzgórza "Przygoda z Winem" Ania Shirley zamieszkała z Marylą i Mateuszem na Zielonym Wzgórzu ..

Wszystkie drzewa, które rosły na Zielonym Wzgórzu przybierały...Ania upiła Dianę.

"marczewką" 4.. Jak wszystkie dzieci w miasteczku, również Ania uczęszczała do szkółki niedzielnej.ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lektury.. a) wanilii, b) soku cytrynowego, c) kropli walerianowych.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery Upicie Diany Był już październik.. a) pająka, b) mysz, c) muchę.1.Maryla i Mateusz Cuthbertowie 2.na zielono 3.. B A) Lśniące jezioro B) Jezioro Lśniących Wód C) Jeziorko przy strumieniu 4. muzyka

historia

alternatives

geometria

.. Pani Barry wybaczyła Ani po tym jak: answer choicesLiczne przygody Ani są opisane w sposób humorystyczny.. Jak Ania nazwała jezioro Barrego?. Ania była przekonana, że jej przyjaciółka otrzyma sok.. Wystarczyło jedno spojrzenie i dziewczynki pokochały się nawzajem.. Ani nie była świadoma, że wzięła wino.. 11.Gilbert 12.Ania 13.Bo się w niej zakochał 14.Allan 15.geometria 16.a)aleja zakochanych b) 1.Diana Barry 2.na kasztanowy 3.14 4.bo Ania upiła Dianę 5.Berta i (ojca nie pamiętam) Shirley 6.bo zgubiła jej broszkę 7.zlecił 8.11 9.kazał jej usiąść obok Gilberta 10.podczas zabawy 11.w .II Pewnego wieczora gdy Ania została sama w domu Maryla pozwoliła Ani zaprosić Dianę na podwieczorek.. Ania była zachwycona tym pomysłem i od razu pobiegła podzielić się tą wiadomością z przyjaciółką.Opowiedz historię jak ania upiła sokiem dianę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt