Uzupełnij zdania w każdą lukę wpisz jeden wyraz my parents and get in 1995

Pobierz

Czas, w którym dokonują się ważne rzeczy i należy szybko działać, to _____ czas.. Y: Great.Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2020/2021 Strona 2 z 10 ZADANIE 1 Przeczytaj poniższy tekst.. Uzupełnij go, wybierając w każdą lukę jeden wyraz z poniższej listy w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. W każdą lukę może wpisać maksymalnie 6 wyrazów, wliczając w to wyraz już podany.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów.. Uwaga!. Uzupełnij każdą lukę (6.1.-6.5.). Uwaga: jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wymagana jest pełna po-prawność .Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Question from @Anonymus6666 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika TO BE: .. 10.My father.. (watch) TV.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. a) Dane: p - cena pączka (w zł) d - cena drożdżówki (w zł) Dwa pączki i jedna drożdżówka kosztują 5,50 zł, czyli: Pączek i drożdżówka kosztują razem 3,80 zł, czyli: Tworzymy układ równań i rozwiązujemy go meotdą przeciwnych współczynników.W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne :A few minutes after 9 a.m..

w każdą lukę wpisz jeden wyraz.

Uwaga!. Użyj wyrażeń z ramki Phrase Box ze str. 10. w podręczniku.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. Formy skrócone (np. mustn't, isn't) są liczone jako dwa słowa.. 5 it's too far to …Uzupełnij zdania, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 2 punkty.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, aby zachować sens zdania wyjściowego.. jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. It was the auction house's first experience with selling a truffle.Uzupełnij dialog,wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.. Do poszczególnych akapitów (A-F) dobierz pasujące zdania, podane pod tekstem (1-7) i wpisz odpowiadające im cyfry do tabeli.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Uzupełnij frazeologizmy.. Na końcu zdania jest wyraz "back".. Uwaga: jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie..

Wpisz w każdą lukę odpowiedni wyraz wybrany spośród podanych.

Przeczytaj tekst.. 2,080 wizyt.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie tak, aby powstał logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. 0 głosów.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wpisz podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie tak, aby zdania były logiczne i gramatycznie poprawne.. Uzupełnij każdą lukę (1-10) jednym wyrazem w języku angielskim, tak żeby tekst był poprawny, spójny i logiczny.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uzupełnij zdania 1−6.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Trzeba natomiast dodać wszystkie niezbędne elementy.. jeden wyraz został podany dodatkowo .. Całe wyrażenie to .. Uzupełnij dialogi 1-2.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.2 Uzupełnij zdania.. Charakterystyczna dla danej epoki atmosfera to _____ czasu.. Question from @WIktoria1315 .Przeczytaj tekst.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów.. 4 I'm sorry to hear that you didn't _____ a job for the summer.Uzupełnij zdania, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz..

W każdą lukę wpisz jeden wyraz.

7 Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę 1-4 jeden z podanych niżej wyrazów w odpowiedniej formie.. 6.1 (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów .. Uzupełnij każdą lukę (6.1.-6.5.). Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. The boy on the left is my cousin,Uzupełnij podane zdania.Wpisz w każdą lukę odpowiedni wyraz w poprawnej formie.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. angielski; uzupełnij; zdania; zadanie dodane 11 marca 2012 w Język angielski przez użytkownika mrowa2016 (-11,190) [Szkoła .Oglądasz stare wydanie książki.. Pierwsza litera każdego słowa została podana.Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz jeden wyraz tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodnie z ilustracją.. Question from @Ja4321 - Gimnazjum - Język niemieckiUzupełnij dialog.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). Jeden wyraz został podany dodatkowo.der laden duWie viele Gäste du ein?. W każdą lukę możesz wpi-sać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wymagana jest pełna poprawność gramatycz-na i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już .Przeczytaj tekst..

3 Uzupełnij e-mail, wpisując jeden wyraz w każdą lukę.

I miss you and everybody fromPrzeczytaj opis ilustracji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt