Przysięga odcinek 187 streszczenie

Pobierz

Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.. Co czeka fanów w odcinkach 298 i 299 odc Przysięga.. Tarik przejmuje majątek Haktanirów!. Streszczenie odcinka [05.06.2020]Elif odcinek 906: Policjanci wpadają na trop Tarika!. O czym jest?. Przysięga odc.. Emir po raz kolejny chce upokorzyć Reyhan.. 187 po polsku na TVP VOD udostępniony zostanie po premierze w telewizji TVP 1.. Ile odcinków?. Sprawdź, co się wydarzy w 327. odcinku serialu "Przysięga".Przysięga odc.. Yildiz i Reyhan każdego dnia odczuwają jej brak w rezydencji.. Przysięga 187 wyemitowana zostanie w piątek 5 czerwca… Czytaj więcej.Świat Seriali - to serwis poświęcony serialom telewizyjnym.. Reyhan unika Emira i nie chce jego pomocy.. Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.Przysięga odc.. Sema idzie na zakupy i kupuje sobie nowe ubrania za pieniądze od Vildan.. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2021Turkweb.pl 350: Reyhan leży na łóżku.. Streszczenie 333. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:Przysięga odc.. Przysięga to znana turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających .Przysięga 227 i 228 streszczenie - co się wydarzy w tureckim serialu?. Powtórne badania potwierdzają diagnozę!.

"Przysięga" odcinek 187.

Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Ale Masal wspomina tylko czas, który spędzała z Narin.. W 187. odcinku serialu "Przysięga" Narin jest coraz bardziej zirytowania zachowaniem Kemala.. Sprawdź, co wydarzy się w 337. odcinku - poniżej streszczenie.. Premierowy epizod zostanie wyemitowany w piątek, 5 czerwca w TVP 1 o godzinie 16:05.. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza .Przysięga odc.. Streszczenie 340. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cemre więzi Cavidan w fabryce.. Emir tylko szuka pretekstu, by zaatakować byłą żonę.. Sehriye i Hizir postanawiają sprowadzić Narin do Masal, ale w tajemnicy przed Kemalem.Przysięga odcinek 350: Reyhan dostaje ataku paniki!. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot.. Narin i Kemal nie dostają rozwodu!. Zobacz gdzie oglądać serial online i przeczytaj szczegółowe streszczenie Przysięga 187.. Melike opowiada Reyhan o wypadku Hikmeta.Prezentujemy streszczenie 333.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Reyhan jest w szoku po tym, jak dowiedziała się, że Emir znał prawdę o Gulsum.. Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy się o nią martwią, także szkolne koleżanki.. Emir nie przestaje oschle traktować Reyhan.. - "Świetnie.. "Przysięga" - serial turecki w TVP1 zastąpił "Wieczną miłość"..

"Przysięga", odcinek 333: Streszczenie epizodu.

[STRESZCZENIA] 20 "Przysięga" - taki tytuł nosi nowy serial turecki w TVP1, który zastąpił .Przysięga to lubiany turecki melodramat, emitowany codziennie na kanale pierwszym Telewizji Polskiej, prezentujący widzom niezwykłe historie bohaterów.W ciągu następnych epizodów możemy poznać losy wielu ukochanych postaci.. Błąka się po Stambule, szukając drogi do domu!. W 325 odcinku Przysięgi Gulsum umiera w szpitalu.. Zziębnięta Reyhan dociera do domu późnym wieczorem.. [Streszczenie +… Elif odcinek 908: Mustafa zostaje zamordowany!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 907: Mustafa odnajduje Melek!Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. [Streszczenie + … Elif odcinek 905: Sureyya utwierdza się w przekonaniu, że Kerem kocha Parlę!. W 327. odcinku "Przysięgi" nie będzie umiała wybaczyć mężowi.. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;)Przysięga to znany w Polsce turecki melodramat, który emitowany jest codziennie za wyjątkiem weekendów na antenie Telewizji Polskiej.Na TVP 1 możemy obserwować kolejne losy lubianego grona bohaterów.. Sehriye przypomina jej, że powinnością żony jest opieka nad chorym mężem.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność..

"Przysięga" odcinek 327.

Przysięga to popularna turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających się z licznymi .W TVP 1 odcinek serialu "Przysięga" trwa ok. 45 minut.. Sehriye przypomina jej, że powinnością żony jest opieka nad chorym mężem.. Nie ma takiej możliwości, bym mogła cię w.Ostatni odcinek można obejrzeć jako powtórkę następnego dnia rano.. Masal wciąż się o nią dopytuje.Przysięga / Yemin.. Zziębnięta Reyhan dociera do domu późnym wieczorem.. Przysięga 338 streszczenie szczegółowePrzysięga odcinek 180 streszczenie.. 331, 332, 333, 334 streszczenie szczegółowe.. Kemal jest zaskoczony decyzją Narin.. Rana bardzo ozięble traktuje Tarika.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Udaje przed Yoncą, że zmieniła .. "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.. "To było bardzo odważne" - mówi, uśmiechając się.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Serial "Przysięga" - STRESZCZENIA ODCINKÓW.. Reyhan zastanawia się, dlaczego powiedziała przed śmiercią, że nie jest jej siostrą.. [Streszczenie + Zdjęcia] 19 stycznia 2021Turkweb.pl 348: Talaz puszcza Cemre, a jego twarz momentalnie przybiera inny wyraz.. Produkcję m.Odcinek 351.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki..

"Przysięga", odcinek 340: Streszczenie epizodu.

341 streszczenie szczegółowe.. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!. Próbuje zrozumieć, dlaczego kobieta chce się rozwieść.. Emisja tego odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 22 stycznia 2021 o godz. 16:05 w TVP 1.Przysięga odcinek 348: Cavidan wraca do rezydencji!. [Streszczenie + Zdjęcia…Przysięga 187 streszczenie - co się wydarzy w tureckim serialu?. Reyhan coraz częściej myśli o Elif.. Streszczenie odcinka [08.06.2020] redakcja 07.06.2020Narin jest coraz bardziej zirytowania zachowaniem Kemala.. Przysięga 338 VOD dostępna będzie na platformie TVP VOD w poniedziałek 25.01 po emisji w TVP 1.. Wykorzystuje to Cemre, która ma nadzieję, że Emirowi nie przejdzie już złość na byłą żonę i ona będzie to mogła wykorzystać.. Co czeka fanów w odcinkach 323 i 324 odc Przysięga.. Razem z Emirem jadą do szpitala!. Ten nie rozumie, dlaczego kobieta tak nagle zmieniła swój stosunek do niego.Przysięga, odc.. Sureyya dowiaduje się o oświadczynach Kerema!. Trzyma ręce na swoim brzuchu i mówi: "Wiesz, każą mi się z tobą pożegnać.. Razem z Emirem jadą do szpitala!. Platforma ta umożliwia obejrzenie wszystkich odcinków w internecie za darmo, po polsku i bez rejestracji.. [Streszczenie + Z… Przysięga odcinek 349: Cavidan znęca się emocjonalnie nad Reyhan!. Cavidan namawia Cemre, by spędzała więcej czasu z Emirem.. 325 streszczenie szczegółowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt