Napisz 10 zdań o sobie po angielsku

Pobierz

Nazywam się Ania , mam 15 lat , lubię pływać , rysować , tańczyć .. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Zadanie: napisz po angielsku 20 zdań o sobie i rodzinie pilne nazywam się ewelina, 17 lat a reszte możecie wymyśleć tylko musi to być w czasie present Rozwiązanie: my name is ewelina i am seventeen years old i live in a city in the centre of poland i go to aNapisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.. (Wstałam o 7 godzinie) For breakfast I ate a sandwich .Zadanie: 20 zdan o sobie po angielsku np jak mam na imie ,ile mam Rozwiązanie:1 my name is 2 my surname is nazwisko wpisz 3 i am years old wpisz wiek 4 i live in wpisz miejscowość 5 i am only child jestem jedynakiem 6 i like listen to music uwielbiam słuchac muzyki 6 my favourite sport is football 7my favourite colour is blue 8 i like cook the dishes 9 i enjoy uwielbiam make the sandwiches .Mam napisać 20 zdań o sobie po angielsku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W artykule znajdziesz 7 wskazówek, z których dowiesz się, jakie elementy powinno zawierać perfekcyjne CV, jak wyróżnić życiorys na tle innych kandydatów, jak stworzyć idealne CV po angielsku i jak skorzystać z kreatora online.Czasami pracodawcy wymagają napisania całego CV w obcym języku, najczęściej po angielsku.. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] ..

Napisz 10 zdań o sobie po angielsku.

powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz; 75% Sporty po angielsku Napisz list do sklepu, w którym je kupiłeś.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. !Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Napisz 10 zdan po angielsku o Rihannie 2009-10-17 16:08:02 10 zdan po angielsku 2013-09-03 21:06:56 Napisz 7 zdan co robiłes w ferie po angielsku 2012-02-13 17:53:29Plik napisz 10 zdan o sobie po angielsku.pdf na koncie użytkownika melissak522 • Data dodania: 29 wrz 2017Opis siebie po angielsku.. interesuje się motocyklami.mam brata i siostrę.w wolnym czasie lubię grać na komputerze.Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku.. mam 13 lat.mieszkam w polsce w miejscowości Mokry Bór.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. open_in_new Link do źródła .. Polish Do Jemenu zjechało wielu reporterów, którzy chcieli napisać materiał o Al-Kaidzie lub terroryzmie.Polecane teksty: 82% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. Jeżeli napiszesz, że masz np. 10-letnie doświadczenie, kierunkowe wykształcenie czy referencje od poprzednich pracodawców, zwiększysz swoje szanse na to, że rekruter otworzy załączniki.Przetłumaczyć z polskiego na angielski o swojej .napisz o swojej rodzinie Zgłoś nadużycie..

"napisać" po angielsku.

Bardzo dobrze gotuje.. 2012-11-21 17:59:36 Napisz kilka zdań o sobie po angielsku ,.. 2010-09-06 16:29:0210 zdań o sobie po angielsku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. List napisz do konkretnej osoby.. Krótki biogram może Ci być potrzebny na profilu społecznościowym albo zawodowym, na portalu randkowym, w CV, w folderze informacyjnym, na stronę firmową albo we wszelkich zgłoszeniach na kursy, webinary, szkolenia i warsztaty.Często masz problem jak napisać krótką informację o sobie (czyli biogram) w taki sposób, aby była atrakcyjna, przejrzysta i .Zadanie: napisz 10 zdań o eminemie po angielsku Rozwiązanie: eminem is my favorite rapper and singer eminem is known for its many scandals in his songs he Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz kilka zdań o sobie.. Nienawidzę jeśli ktoś kłamie w żywe oczy i nie lubię chodzić do szkoły.. Tak jak w temacie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. O tym punkcie pamiętaj szczególnie wówczas, gdy nie mogłeś wykazać się kreatywnością, tworząc tytuł wiadomości.. Napiszcie np ile macie lat , co lubicie , czym się zajmujecie itp. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.napisz o sobie pare zdań po angielsku;(2010-09-02 16:13:03 Napisz 6 zdań z przymiotnikami po angielsku ..

2013-11-07 20:25:43 Napisz 10 zdań o sobie po angielsku .

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz coś o sobie!. zadanie dodane 24 października 2012 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany .Napisać 10 zdań o sobie po angielsku w formie 'to be' 'have got' jak coś lobię grać w piłkę nożną, siatkówkę, tenis stołowy, lubię śpiewać i nie wiem.. (może coś wymyślicie) PROSZĘ TO JEST PILNE!. !Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Polish Być może mógłby pan napisać mi, jak inne państwa radzą sobie z tą sporną kwestią.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 10 zdań o sobie po angielsku.. Uwielbiam zwierzaki , jestem szczera aż do bólu , mówię co myślę .. Mam na imię wiktor.. 85% Będąc na wczasach dwa tygodnie temu, kupiłeś sobie urządzenie, które nie działa prawidłowo..

Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.

może to być zmyślone i wo gule i jak ktoś na pisze mi po angielsku to prosił bym też przetłumaczenie po polsku,to ma być minimum 10 zdań z góry dziękuje i dam celującą :)) marta201; 2.11.2010 I woke up at seven o'clock.. 2012-09-25 15:01:07 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. Jeśli nie chcesz popełnić błędu zobacz nasz artykuł o tym, jak przygotować skuteczne CV po angielsku: CV po angielsku - wzór, przykłady i 12 rad, jak je napisać.Przedstaw się i opowiedz o sobie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt