Być odpowiedzialnym synonim

Pobierz

: ) Proszę czekać.. ze gdy nam ktos cos zada zawsze wywiazemy sie .synonim Wyrażenie "być odpowiedzialnym" w słownikach .Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne wyrażenia być odpowiedzialnym to: ponosić odpowiedzialność, odpowiadać, ponosić konsekwencje, ponosić konsekwencje czegoś, ponosić odpowiedzialność za coś, ponosić odpowiedzialność za kogoś, .. .Wyrażenie być odpowiedzialnym za coś posiada 1 synonim w słowniku synonimów.. O tym, że bycie odpowiedzialnym w zakresie bezpieczeństwa nierozerwalnie łączy się z transparentnością i przykładnością d.Kto i za co jest odpowiedzialny?. ↓ (zobacz wszystkie synonimy do wyrażenia być odpowiedzialnym) ↓.synonim być odpowiedzialnym.. Synonim być odpowiedzialnym Słowa i wyrażenia podobne do wyrażenia być odpowiedzialnym.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla.. "czynić odpowiedzialnym" w słownikach zewnętrznych.. ↓ (zobacz wszystkie synonimy do wyrażenia być odpowiedzialnym) ↓Słowo odpowiedzialny posiada 133 synonimy w słowniku synonimów.. być odpowiedzialnym.. Wypisanie przez uczestników jak największej liczby synonimów do wyrazów "odpowiedzialność", "odpowiedzialny" (np. solidny, obowiązkowy).. Bardzo ważnym krokiem do pełni odpowiedzialności jest świadome obserwowanie własnych myśli i czynów.. We have to be responsible with our power.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka..

być odpowiedzialnym.

Brać na siebie nowe zadania zbliżające nas do Boga, przy czym z odpowiedzialnością dążyć do ich spełnienia i wypełnienia.. Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne wyrażenia być odpowiedzialnym za coś to: odpowiadać, .. Lista słów i wyrażeń podobna do wyrażenia być.. Dlaczego jest to tak istotna wartość?. odpowiedzialny (za coś złego) winny.. Przeglądaj przykłady użycia 'byc odpowiedzialnym za' w wielkim korpusie języka: polski.Synonimy dla słowa niedający się, jak nazwać inaczej niedający się?. Słownik wyrazów bliskoznacznych do wyrażenia być odpowiedzialnym.. Tak naprawdę o nihilizmie możemy mówić w wielu kwestiach i w zależności od kontekstu jego wydźwięk może być zupełnie inny.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Poznaj definicję 'byc odpowiedzialnym za', wymowę, synonimy i gramatykę.. odpowiedzialny, nieodpowiedzialna, nieodpowiedzialną, nieodpowiedzialne, nieodpowiedzialnego, nieodpowiedzialnej .Wyjaśnienie, ze zajęcia pozwolą zrozumieć, co to znaczy "być odpowiedzialnym".. Przeglądaj przykłady użycia 'być odpowiedzialnym' w wielkim korpusie języka: polski.Jak stać się odpowiedzialnym człowiekiem?. ↓ (zobacz wszystkie synonimy do wyrażenia być odpowiedzialnym za coś) ↓ Synonimy być odpowiedzialnym za coś ↑ (zobacz wszystkie synonimy do wyrażenia być odpowiedzialnym za coś) ↑Jako być odpowiedzialnym za przebieg czegoś kierować, dowodzić, przewodzić, rządzić, stać na czele, szefować, władać, zarządzać, zawiadywać, komenderować, kapitanować, liderować (potocznie) , sprawować nadzór, nadzorować, dyrygować (potocznie) , administrować, trzymać ster (frazeologizm) , pociągać za sznurki (frazeologizm) , grać pierwsze skrzypce (frazeologizm) , mieć kogoś pod sobą (frazeologizm)synonim być odpowiedzialnym..

Musimy być odpowiedzialnym z naszą mocą.

Synonim jak - słownik synonimy słowa jak to inaczej Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript platforma może nie działać poprawnie.Nihilizm - szerokie pojęcia.. inaczej być odpowiedzialnym to: odpowiedzialny, nieodpowiedzialna, nieodpowiedzialną, nieodpowiedzialne, nieodpowiedzialnego, nieodpowiedzialnej, nieodpowiedzialnemu, nieodpowiedzialni, nieodpowiedzialnie, nieodpowiedzialny, nieodpowiedzialnych, nieodpowiedzialnym, nieodpowiedzialnymi, .Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne do wyrażenia być odpowiedzialnym to: ponosić odpowiedzialność, ponosić odpowiedzialność za kogoś, ponosić konsekwencje, odpowiadać, ponosić konsekwencje czegoś, ponosić odpowiedzialność za coś, .. być, bądź, bądźcie, bądźcież, bądźmy, bądźmyż, bądźże, będą, będąc, będąca, będącą, będące, będącego .Odpowiedzialnym inaczej kontrolowanie siebie, swoich czynów.. Synonim to: buńczuczny, krnąbrny, narowisty, niechętny do nauki, niedający się .Pamiętajcie o odpowiedzialności!Materiał nagrywany na potrzeby promocji Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.Jasna Góra 2016#KO16NEWSO odwadze, zaufaniu, ale i rutynie..

Powinniśmy być odpowiedzialnym za swoje zachowanie.

Niżej znajdują się linki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane z wyrażeniem czynić odpowiedzialnym: » Wyjaśnienie znaczenia określenia czynić odpowiedzialnym.. » Synonim do wyrażenia czynić odpowiedzialnym.Poznaj definicję 'być odpowiedzialnym za wykonanie czegoś', wymowę, synonimy i gramatykę.. Pozostałe tłumaczenia.. odpowiedzialny (rzeczownik) winny.Poznaj definicję 'być odpowiedzialnym', wymowę, synonimy i gramatykę.. odpowiedzialny (człowiek) świadomy.. Według osób kierujących się w życiu konkretnymi zasadami nihilizm będzie negatywnym określeniem zachowania człowieka.. Jaki jest zakres naszej odpowiedzialności?. Synonimy słowa być odpowiedzialnym za coś: odpowiadać,Najpopularniejsze synonimy do wyrażenia być odpowiedzialnym to: ponosić odpowiedzialność, odpowiadać, ponosić odpowiedzialność za coś, ponosić konsekwencje, ponosić konsekwencje czegoś, ponosić odpowiedzialność za kogoś, .. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Dostrzeganie płynącego z nich zagrożenia.. Działając automatycznie nie dostrzegamy negatywnych skutków naszego postępowania.Inaczej być odpowiedzialnym za coś.. Synonimy słowa odpowiedzialny: rzetelny, racjonalny, roztropny, solidny, sumienny, dojrzały, trzeźwy, rzeczowy, mądry, rozsądny, rozumny, porządny, uczciwy, rozważny, poważny, zdrowy, zdroworozsądkowy, słowny, pilny, przemyślany, świadomy,Synonimy..

» Definicja pojęcia być odpowiedzialnym za coś.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt