Krótka relacja z miejsca wydarzeń krzyżówka

Pobierz

Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "program, relacja emitowane bezpośrednio z miejsca zdarzenia, na żywo, nie odtwarzany z nagrania" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Dodaj nowe hasło do słownika.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "z tamtego miejsca" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Szarada.net to 161640 zarejestrowanych użytkowników, 577 twórców, 27754 krzyżówki w 430 kolekcjach.. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe .Dodaj nowe hasło do słownika.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "migawka" znajduje się 48 definicji do krzyżówki.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.Hasło krzyżówkowe "migawka" w leksykonie krzyżówkowym.. Jeżeli znasz inne opisy dla hasła "dziennikarska relacja z przebiegu wydarzeń, prowadzona na bieżąco w radiu lub telewizji" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej..

Udziel prawidłowej odpowiedzi na proste pytanie "Relacja wydarzeń".

Najnowsze.Dodaj nowe hasło do słownika.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "relacja" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Relacja wydarzeń.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.Wszystkie rozwiązania dla KRÓTKI REPORTAŻ, ZDJĘCIE LUB KILKA ZDJĘĆ Z MIEJSCA WYDARZEŃ, ILUSTRUJĄCYCH OMAWIANY TEMAT.. Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.relacja, sprawozdanie niegodne zaufania ★★★★★ kangoor: DŁUGOPIS: nieuregulowany + relacja ★★★★ kangoor: MELDUNEK: relacja, sprawozdanie ★★★ OPISANIE: relacja, deskrypcja ★★★ REPORTAŻ: filmowa relacja z podróży ★★★ KONGRUENCJA: w matematyce relacja równoważności ★★★★★ Gorol: ODNIESIENIE .Lista rozwiązań dla określenia filmowa relacja z imprezy z krzyżówkiKrzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Na żywo z miejsca zdarzenia Odpowiedzi : Odpowiedź to : RELACJA Pamiętaj, że zawsze będę wspominał główny temat gry : Krzyżówki wyspy Odpowiedzi, link do aktualnego poziomu : Wyspa 2 Poziom 12 Hasło 2 Krzyżówki wyspy i link do następnej wskazówki Krzyżówki wyspy Należy okazywać go starszym..

W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "relacja" znajduje się 231 opisów do krzyżówki.

Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "migawka" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "z tamtego miejsca" w słowniku krzyżówkowym.. oraz link do następnej wskazówki: możesz chcieć poznać treść pobliskich .Dodaj nowe hasło do słownika..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt