Na podstawie tekstu podrecznika s 132134

Pobierz

_____ _____ _____ Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń str. 82- 84.. Przykładowe hasła, które można wpisać do regionu Nadrenii Północnej: - restrukturyzacja przemysłu; -5.. NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.Przeczytajcie tekst z podrcznika str. 168 - 172, nastepnie wykonajcie ćwiczenia 1-4 str. 101-103.. Podkreśl właściwe wyrażenia tak, aby schemat przedstawiał zmiany, które zaszły w przemyśle Niemiec w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.. Praca domowa: 1.Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Pierwszy kraj Niemcy.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanychNa podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech..

Na podstawie tekstu podręcznika wykonaj ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń s. 72 - 73.

NADRENIA PÓLNOCNA-WESTFALIA Wymiefi trzy przyklady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. W Nadrenii Północnej-Westfalii tereny zniszczone przez górnictwo i hutnictwo są poddawane rekultywacji.. aby na bieżąco uzupełniać zeszyt ćwiczeń.. Abraham, tekst 1 Grupa 1 Bóg powołuje Abrama Na podstawie tekstu z podręcznika (Rdz 12,1-2.4-5) przygotuj reportaż o powołaniu Abrama i jego wędrówce z Charanu do ziemi Kanaan według schematu: 1.. Na podstawie tekstu podręcznika s.132-134 uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Narysuj kontur Polski i zaznacz sąsiadów Polski, szczególnie zaznacz zachodniego sąsiada - Niemcy .. Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi NadreniiPółnocnej-Westfalii.. Przykładowe hasła, które można wpisać do regionu Nadrenii Północnej: - restrukturyzacja przemysłu;-główne kierunki zmian w przemyśle w Nadrenii Północnej-Westfalii na podstawie mapy i fotografii..

Na podstawie tekstu podręcznika s.132-134 uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.

Polub to zadanie.. Ze względu na zmiany jakie nastąpiły na terenie Zagłębia Ruhry, a szczególnie z powoduNa podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.. Zapamiętaj: suzeren, prawa i obowiązki seniora i wasala 3.. Zapamiętaj pojęcia: senior, wasal, lenno, hołd lenny.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.. Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij w zeszycie schemat hasłami dotyczącymiNa podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.. Zapoznaj się treścią podręcznika s. 132 - 135.. _____Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. NADRENIAPÓŁNOCNA-WESTFALIA.. Polub to zadanie.. Zwróć uwagę na fragment podręcznika poświęcony drabinie feudalnej.. Przechodzimy do ostatniego działu - sąsiedzi Polski..

Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.

NADRENIAPÓŁNOCNA-WESTFALIA.. NADRENIAPÓŁNOCNA-WESTFALIA.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.GEOGRAFIA VI 20.05.2021 TEMAT: Zmiany w przemyśle Niemiec.. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutachw .. Wymień trzy przykłady zagospodarowania terenów i budynków po zlikwidowanych kopalniach i hutach w Niemczech.Na podstawie tekstu z podręcznika uzupełnij schemat potwierdzający zdanie: "Las sam się żywi".. Skorzystaj z mapy zamieszczonej na s. 124 podręcznika 2010-02-21 16:46:38; Jakie są etapy rozwoju żaby?. 2010-03-16 16:55:32; Uzupełnij schemat, wpisując nazwy towarów sprowadzonych do Rzymu z podanych prowincji.. Przedstaw wydarzenie w taki sposób, aby zachęcić odbiorców do zapoznania się z nim.. NADRENIAPÓŁNOCNA-WESTFALIA.. LATA 60.. Ruhrgebiet).Duży ośrodek przemysłowy: szóste co do wielkości miasto kraju związkowego, znajduje się także w pierwszej dwudziestce największych miast Niemiec.Klasa 5.. Na podstawie tekstu z podręcznika wypisz zajęcia średniowiecznych Przedmiot: Historia / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: ryba11 10.5.2010 (16:20) Pilne!Na jutro!. i hutnictwa 2.. Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi NadreniiNa podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii..

2.Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.

Zagłębie Ruhry - znajdujące się w Nadrenii Północnej - Westfalii to największy obszar koncentracji przemysłu w Niemczech.. NADRENIAPÓŁNOCNA-WESTFALIA.. •_____wiele znanych na całym świecie firm.. potrzebuje informacji o Litwie i Niemcach(21 wiek) Przedmiot: Historia / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: meliza23 11.5.2010 (17:07) 4.Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. Author: Dorota Urbaniak Created Date: 04/21/2020 04:30:00 Last modified by:2.Na podstawie tekstu podręcznika (s. 132-134) uzupełnij schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej-Westfalii.. XX WIEKU ROK 2017 Ogromne / niewielkie znaczenie górnictwa i hutnictwa Dominuje górnictwo przemysłowe Otwieranie / likwidacja kopalń i hut oraz dewastacja / rekultywacja terenów przemysłowych przemysłoweNa podstawie tekstu z podręcznika uzupełnił schemat hasłami dotyczącymi Nadrenii Północnej.. Wyjdź ze swej ziemi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt