Napisz opowiadanie o przygodzie z wakacji

Pobierz

Autor: ~Piotrek Dodano: 10.9.2017 (13:12) Napisz opowiadanie z dialogiem (minimum 3) o swojej wakacyjnej przygodzie.. 2012-09-09 14:01:38 Napisz opowiadanie z dialogiem pt. " przygoda w górach" 2011-11-03 15:01:55 Krótkie opowiadanie pt. " Moja wakacyjna przygoda " 2010-09-05 12:26:24Opowiadanie.. Było to dokładnie 10 lipca, wtedy postanowiłam zdobyć jeden ze szczytów Tatr czyli Giewont.Mam napisać opowiadanie na temat " Moja wakacyjna przygoda" o czym bym mogła napisać ?. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Napisz opowiadanie o swojej babci 2014-03-04 19:38:36; Napisz ciekawe opowiadanie o wakacyjnej przygodzie 2011-06-13 17:57:58; Napisz o swojej szalonej przygodzie z psem:P 2009-10-10 23:00:15; Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. Ferie zimowe są czasem podczas którego można poznać wielu ludzi i przeżyć mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przygód.. Wraz z przyjaciółką wybrałyśmy się na wycieczkę rowerową.. Wraz z moim bratem Rafałem wybrałem się na Sekułę pojeździć na rowerach.. Kilka lat temu, w wakacje wyjechałem wraz z rodzicami na wyjazd letni do Chorwacji.. 2010-12-19 14:52:03 Napisz zakończenie opisu krajobrazu zimowego parku .. Moje opowiadanie będzie poświęcone wycieczce rowerowej, podczas której moja babcia dawała .Zadanie: napisz opowiadanie o przygodzie z wakacji minimum 5 zdań Rozwiązanie:w tegoroczne wakacje byłam w zoo wybrałam się tam z moimi rodzicami pierwszy raz w życiu widziałam słonia, żyrafę i lwa najbardziej podobały mi się kolorowe ptaki, ale niestety nie pamiętam ich nazwy zwiedzanie zajęło nam ponad 4 godziny często musieliśmy robić przerwy, ponieważ bardzo bolały mnie .Napisz opowiadanie o przygodzie z wakacji..

Opowiadanie z wakacji.

sklop Byłem na wakacjach nad morzem.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.Napisz opowiadanie o przygodzie.. .Napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie pt "A fortune mistake" zadanie dodane 7 kwietnia 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] opowiadanie; wakacje; dialog; a-fortune-mistake; 0 głosów.. 2011-12-21 16:04:25; Napisz opowiadanie o przygodzie, która miała miejsce podczas ferii zimowych .muszę zrobić wypracowanie z polskiego o wakacyjnej przygodzie prosze naj czeka i punkty .. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą.moja wakacyjna przygoda Wakacyjna przygoda opowiadanie opisz wakacyjną przygodę przygoda nad morzem opowiadanie napisz opowiadanie Opis sytuacji Treść zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Zadanie: napisz krótkie opowiadanie o swojej przygodzie wakacyjnej Rozwiązanie:moja przygoda wakacyjna tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach byłam nad morzem, na wsi i w beskidach przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska .Zadanie polega na napisaniu opowiadania z dialogiem o przygodzie z wakacji..

Może to być opowiadanie twórcze ale realistyczne.

Było naprawdę fantastycznie.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. 2010-12-19 14:52:03; Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Tomaka Sawyera 2010-12-12 13:29:23Napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie .. Prosze o szybka odpowiedz .. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. zadanie dodane 22 września 2013 w Język .Opowiadanie o przygodzie, która przydażyłą mi się odczas zawodów sportowych lub podczas lekcji wf cherryblossom Pewnego czerwcowego dnia na lekcji w-f nauczyciel stwierdził, ze nie powinniśmy siedzieć na sali.Wyobraź sobie świat bez książek.. Opowiedz o ciekawej .Napisz opowiadanie o przygodzie swojej lub kogoś ze znajomych, które można byłoby zatytułować "Pasażer na gapę".Napisz opowiadanie o przygodzie w magicznym ogrodzie z .. , 25.09.2020 >> Napisz opowiadanie o przygodzie w magicznym ogrodzie z elementami opisu ogrodu!. Poznałam nowych kolegów i koleżanki.. Aby składnia wypowiedzi nie była monotonna, użyj różnych typów podmiotów.. Moja wakacyjna przygoda- opowiadanie Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. 5,042 wizyt.. Wybrałem to zdarzenie z wielu względów, ale najważniejszym z nich była pamięć.. Opowiedz o nim.. Opowiadanie o wakacjach - język rosyjski..

Moja przygoda zdarzyła się podczas wakacji 2006.

Moje ostatnie wakacje spędziłam na wsi u dziadków.. Pisząc takie opowiadanie warto najpierw zapisać sobie plan wydarzeń i zastanowić się, w którym miejscu umieścimy dialog.. Poznali sie latem .. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza .Napisz opowiadanie o swojej pracy sezonowej którą wykonywałaś podczas wakacji zadanie dodane 4 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Anusia111 ( 20 ) [Gimnazjum] angielskiTreść zadania.. PILNE!. Taką właśnie interesującą przygodę przeżyłem w ubiegłoroczne ferie zimowe.Napisz opowiadanie o nietypowej przygodzie wakacyjnej :) Odpowiedz przez Guest JA BYM NAPISALA TAK :Najwspanialsza przygoda mojego życia rozpoczęła się pierwszego dnia wakacji.. Aż pewnego cieplego jeszcze wieczoru przy kolacji odstała sms.. Przeczytaj wiersz "Jak rozmawiać trzeba z psem" Jana Brzechwy.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Przyjechała pracować u wujka.. Podczas tegorocznych wakacji przeżyłam wiele fascynujących przygód , ale jedna z nich bardzo mi utkwiła w pamięci i nie zapomnę jej do końca życia..

Opowiedz o ciekawej przygodzie, która Ci się przytrafiła.

Przynajmniej strona w zeszycie!. Nigdzie wtedy nie pojechałam i byłam zła z tego powodu.. Napisz wywiad z wybraną przez ciebie osobą, która wykonuje według ciebie interesujący zawód.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Nie musi być mega długie na ok. 1 stronę a4 (nie piszę małymi literkami), najlepiej jak najszybciej potrzebuje tego na wtorek!. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą gminę.. Przez kilka pierwszych dni przesiadywała w pracy od rana od wieczora.. Wyjazd trwał 20 dni, na miejsce dojechaliśmy samochodem przejeżdżając przez takie kraje jak: Niemcy, AustrięMoje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Odpowiedz przez Guest.. Polegał on na tym, że wszystkie dzieci z .Opowiadanie z wakacji.. Zgłoś nadużycie.Przydatność 85% Wakacyjna miłość nie zawsze jest tylko wakacyjna - opowiadanie.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Opowiedział nam o skarbie ukrytym na plaży.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Zobaczyliśmy człowieka który chodził z wykrywaczem metalu.. - "hej" `hmm.`-pomyślała.Napisz opowiadanie o przygodzie, która miała miejsce podczas ferii zimowych.. Nic nie.Opowiadanie z dygresją.. Napisz krótkie opowiadanie przedstawiające legendę z twojego regionu.. Ona z miasta a on ze wsi.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. 2012-02-13 19:58:19 Napisz opowiadanie z dialogiem (pilne) 2010-03-28 20:17:21Przydatność 50% Opowiadanie z wakacji.. 1 odpowiedź.. Nie sądziłam, że w te wakacje poznam moją najlepszą przyjaciółkę.. Jak, Twoim zdaniem, rozmawiać trzeba z psem?Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczy Był piękny lipcowy poranek.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. wydarzyła się w wakacje dwa lata temu w moim rodzinnym mieście.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt