Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami dzierżawczymi w odpowiedniej formie

Pobierz

Er hat nur eine Medaille .5 Uzupełnij zdania przymiotnikami w nawiasach w odpowiedniej formie.. 5 Chimpanzees areKlasa 7 Niemieckim.. 2010-10-01 16:59:22 Angielski - uzupełnij tekst właściwymi czasownikami modalnymi w odpowiedniej formie ?. Does this .uzupelnij zdania wyrazami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie uzyj will be going to lub czasu present continuous.. Oto kilka z nich: Zaimek dzierżawczy w mianowniku - ćwiczenia.uzupelnij zdania wyrazami z ramki stosuj w odpowiedniej formie.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. wg Ktrawicka8.. 3.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 2.. ORZECZENIE - nazywa stan, w którym podmiot się znajduje lub wykonywaną przez niego czynność.. W internecie jest wiele ćwiczeń na odmianę i użycie zaimków dzierżawczych w języku niemieckim.. Najczęściej jest wyrażone czasownikiem w formie osobowej lub nieosobowej zakończonej na -no lub -to.uzupelnij ponizsze zdania slowa z ramki w odpowiedniej formie will lub be going to what .. Uzupełnij zdania słowami z ramki.. Er spricht Deutsch, aber auch Russisch.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij zdania 3.1.-3.5., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Du hast einen Freund.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. [ him, it, me, them .. Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami nieokreślonymi..

Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami dzierżawczymi w odpowiedniej formie.

Przy zaimku "euer - wasz" podałem jego krótszą formę (znika "e"), gdyż jest ona moim zdaniem krótsza i tym samym łatwiejsza.. Chorwacja , chwile , wakacje, przyjaciele, pamiątki, kraj Skończyły się wymarzone .. Z całą rodziną spędziliśmy je przyjemnie.. zaimki dzierżawcze: your, our, their, its Brakujące słowo.. Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami dzierżawczymi w odpowiedniej formie.. Pytanie brzmi: Uzupełnij zdania odpowiednimi zaimkami dzierżawczymi i osobowymi w bierniku lub celowniku : 1.Marco mag Musik.. Napisz słowie wynik każdego dzia…Uzupełnij zdania właściwymi formami czasowników.. zaimki dzierżawcze Pasujące pary.. -----KARTA PRACY 5 1.Uzupełnij zdania podanymi rzeczownikami.. Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami nieokreślonymi.. Dwa zaimki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Question from @Uczymysięw - Szkoła podstawowa - Język niemieckiunsere.. PODMIOT - nazywa wykonawcę czynności, kogoś (coś), o kogo (czego) stanie się informuje.. Klasa 4 Angielski English Class A1 Unit 4 zaimki dzierżawcze.. 2011-11-08 16:57:58 Uzupełnij odpowiedzi pasującymi do pytań zaimkami dzierżawczymi w odpowiednim przypadku (j. niemiecki ) 2019-01-10 19:06:37Znajdź w słowniku znaczenie następujących czasowników:a) machen-b) sein-c) wohnen-d) fahrene) gehen6) lesen-8) schreiben-9) sprechen- Daje naj Wpisz podane czasowniki w formie czasu przeszłego Perfekt.Uzupełnij odpowiedzi pasującymi do pytań zaimkami dzierżawczymi w odpowiednim przypadku (j. niemiecki ) 2019-01-10 19:06:37 10 zdań z zaimkami dzierżawczymi (j.angielski) 2009-09-30 15:26:20 Uzupełnij zdania odpowiednimi zaimkami z ramek.Zaimki dzierżawcze w niemieckim deklinują się..

Uzupełnij zdani właściwymi zaimkami dzierżawczymi podanymi w nawiasie 3.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami dzierżawczymi w odpowiedniej formie.. Niemieckim.. wg Paniodpolskiego1.Uzupełnij zdania brakującymi zaimkami dzierżawczymi: mein/-e, dein/-e, sein/-e, ihr/-e, unser/-e, euer/eure.. Uzupełnij zdania właściwymi literami: sz, rz lub ż .Przydatność 70% Części zdania .. 6 The giraffe is the (tall) mammal in the world.Uzupełnij zdania właściwymi przyimkami i podanymi rzeczownikami w odpowiedniej formie.. Odmieniając się przez przypadki dostają określone końcówki, które są identyczne, jak te z odmiany rodzajnika określonego Zaimki dzierżawcze mogą albo występować przed rzeczownikiem (Possesivartikel), albo mogą zastępować rzeczownik (Possesivpronomen).Uzupełnij zdania odpowiednimi zaimkami dzierżawczymi.. 2011-05-26 19:50:33 10 zdań z zaimkami dzierżawczymi (j.angielski) 2009-09-30 15:26:20 Uzupełnij zdania zaimkami dzierżawczymi .. W uzupełnieniu zadania pomogą Ci zaimki dzierżawcze w języku polskim.uzupełnia luki w zdaniach właściwymi przymiotnikami dzierżawczymi zgodnie z kontekstem B uzupełnia luki w zdaniach właściwymi spośród podanych zaimków osobowych i przymiotników dzierżawczych i zgodnie z kontekstem B dopasowuje podane zaimki, przymiotniki dzierżawcze i zaimki osobowe z czasownikiem to be w skróconej formie do .uzupelnij zdania wyrazami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie uzyj will lub be going to lub czasu present continuous jesli to konieczne podaj inne wyrazy ..

... Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami nieokreślonymi.

Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami nieokreślonymi.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt