Uzupełnij zdania słowami z ramki angielski klasa 5

Pobierz

Uzupełnij zdania wybranym czasownikiem z ramki, przekształcając go w przeczącą formę czasu Past Simple.. Topic: Powtórzenie materiału z działu 7-częśd II.. Zadanie 4 Podpisz obrazki słowami z ramki.. 5/76 W zeszycie uzupełnij tekst prawidłową formą czasowników w nawiasach w czasach Past Simple i Past Continuous.. (Nagranie CD3.13).. 4/76 Wybierz właściwą opcję.. Poniżej tabela z odmianą czasownika work.Czasowniki nieregularne wymagają III formy .2.. Dziwny pies Jeden, dwa, jeden, dwa, pewna pani miała psa.. Napisz dania w zeszycie.. Następnie słuchać, sprawdzić i śpiewać.. 2013-04-13 16:31:48 Uzupełnij zdania poniższymi słowami .. Mam wielką prośbę.. Przeczytaj dialog i uzupełnij go wyrażeniami z ramki.. Przechodzimy do GRAMMAR Zadanie 4 Uzupełnij zdania poprawnymi słowami, nie są one podane, dlatego podpowiem jakie trzeba użyć, to są tzw. QuatifiersHej, potrzebuję pomocy z zadaniem z angielskiego.. Napisz jak się dodaje ułamki dziesiętne, zwykłe,mieszane.Klasa 6b - 22.06.2020 .. Uzupełnij zdania słowami z zadania 1.. Wpisz jedynie to co trzeba wpisać, nie przepisuj całych zdań.. Napisz ułamek dziesiętny.. Otwieramy zeszyty ćwiczeń na str. 74.Uzupełnij zdania kl. V. Udostępnij Udostępnij wg Nauinfiv.. Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.. 2013-05-08 21:42:22 Angielski klasa szósta zadanie uzupełnij tekst słowami z ramki 2019-09-10 20:45:19 1. magazine Odpowiedź na zadanie z English Explorer New 2..

Uzupełnij zdania słowami z ramki.Klasa.

(Parts of the body - w słowniku - podręcznik str 77) Zadanie 2 Wybierz poprawna odpowiedź.. Dodatkowo cały czas staram się poznawać nowe języki i miejsca - z tego też powodu obecnie uczę się chorwackiego.. 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Uzupełnij tekst Mt 5,21-22 Brakujące słowo.. Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziału 6.. Edytuj elementy.. 7 przyporządkuj wyrazy z ramki bohaterom cyklu powieściowego biuro detektywistyczne .Klasy 5-te- zadania zdalne.. Wysłuchaj, co Ben mówi o swoim weekendzie i uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. name is Julia.Uzupełnij notatkę słowami i wyrażeniami z ramki.. Kopia Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Zajmuję się nauczaniem angielskiego od czterech lat.. 4 szkoły podstawowej .. Proszę uzupełnić słowami z ramki.. Mówiąc o tym, jak spędzasz sobotę, na pewno będziesz chciał/a uporządkować wydarzenia .. Zad.5/88.Język angielski kl.VIa i VI b 18.05.20r.. Zapisz wybrane słowa w zeszycie.. 117 (podręcznik).. Zapisz je w zeszycie.. Proszę napisać według wzoru.. Do moich pasji można także zaliczyć żeglarstwo oraz szycie.Uzupełnij określenia czasu w poniższych zdaniach słowami z ramki 2015-01-05 20:08:51 Angielski klasa szósta zadanie uzupełnij tekst słowami z ramki 2019-09-10 20:45:19 Uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki w połączeniu ze słowem ago ..

Uzupełnij zdania słowami z ramki.

Then .ZAGADNIENIA NA EGZAMIN - JĘZYK ANGIELSKI KL. IV 5.. Zadanie 9 Uzupełnij zdania.1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Proszę posłuchać i przeczytać wiersz.. Zadanie ze słuchania zostanie wykonane na lekcji ( godz.11.00) 5.. Trzeba poprawić zdania (słownictwo dotyczące domu) 2021-09-08 15:31:04 Jak przetlumaczyc "object" uzyte w liscie do przedstawienia tematu listu 2021-09-02 13:00:431 uzupełnij poniższe zdania słowami z ramki .Dwa słowa zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej lukisłowa : assistant cash changing checkout complain list queues size work1 there was something else we needed to buy .. damce .LEKCJA 5 45 14b.. Napisz ułamek zwykły 3.. Podpisz obrazki słowami z ramki.. Temat: Revision of unit 8 (check yourself), czyli utrwalenie wiadomości.. Zapisz a,b lub c.3.. 3/84 - uzupełnij luki słowami z tekstu.. 4/85 - napisz zdania w czasie past simple.. 1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Zapisz słowa w zeszycie.. Pomogą Ci w ty słowa ( zapisz w zeszycie): before - przed after - po.. Wypełnij piosenkę - ing formy czasowników w polu.. Uzupełnij luki w słowach.. Tom kupił nowy samochód w zeszłym tygodniu..

Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

117 (podręcznik).. Jedno zdania ma być twierdzące a drugie przeczące.. Wymagane logowanie .Uzupełnij zdania słowami z ramki.. Pozostałe luki uzupełnij słowami z ramki.. Lekcja: 22.06.2020.. 117 (podręcznik).. Przeczytaj dialog ( strona 87) i uzupełnij pytania.. Uzupełni zdania słowami: was / were, wasn`t / weren`t.. 2.Zapisz zdania w zeszycie.. Uzupełnij słowa 1-6 literami z ramki, aby powstały nazwy narodowości.. Proszę o zrobienie Ex.. Osadź.. They .. in a hotel.Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie past simple klasa 5.. Zadanie 3 Uzupełnij zdania słowami z ramki .. Zeszyt ćwiczeńSprawdzian z języka angielskiego dla kl. V - Czas Past Simple.. Polub.. Proszę o zrobienie Ex.. Zapisz zdania w zeszycie.. Ile to jest?. Nasze ostatnie zajęcia poświecimy na utrwalenie wiadomości z rozdziału 8 oraz wprowadzenie w tematykę wakacyjną.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w przeczącej formie czasu teraźniejszego present simple.. Napisz liczbę mieszaną.. wg Nataliadudkowska.. Przetłumacz fragmenty zdań z języka polskiego an angielski.. Zadanie 5 i 6 Połącz dwie części słowa lub frazy ze sobą.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Książka z polaka słowa z uśmiechem nauka o języku ortografia dla 6 klasy str 106. zad.. Wysłuchaj nagrania 2.26 i zaznacz prawidłową odpowiedź do każdego zdania..

2/85 - uzupełnij zdania słowami z ramki.

Proszę o zrobienie Ex.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Wpisz zdania do zeszytu.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Trzy i cztery, trzy i cztery, pies ten dziwne miał maniery.. Uzupełnij zdania słowami z ramki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt