Popatrz na ilustracje uzupełnij zdania używając nazw produktów spożywczych

Pobierz

Zad.1/76 ćwiczeniówka.. Zadanie 5 strona 73.. 73 Przeczytaj wiadomość i wybierz właściwe odpowiedzi a lub b. W zeszycie zapisz właściwe litery.. Posłuchaj i sprawdź co lubią, a czego nie lubią chłopiec i dziewczynka.. - nie możemy policzyćPopatrz na obrazki i napisz zdania - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Popatrz na rysunek, na którym dzieci przygotowują pizzę.. Pogrupuj je na 4 kategorie MEAT - MIĘSO VEGETABLES - WARZYWA FRUIT - OWOCE OTHER -INNE Ex.2.. Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania używając A (jedno), SOME (kilka, jakieś) lub A LOT OF (dużo).Rozgrzewka: Powtórz nazwy produktów spożywczych używając kart obrazkowych (odwróć karty do góry nogami, wybierz kartę i nazwij ją) Możesz również zagrać w karty z Collin'em Gąsiennicą :) Wykonaj zadanie 1 i 2 strona 51 w zeszycie ćwiczeń.- zad.. My _____ _____ _____Połącz wyrazy 1-8 i a-h tak aby powstały nazwy czynności.. Rzucajcie na zmianę z rodzicem kostką do gry.. Poproś uczniów, aby przyjrzeli się, co Artur ma przed sobą na stole.. ZADANIE: Następnie spójrz na zad.. Pojawia się w niej sformułowanieOtwórz zeszyt ćwiczeń i znajdź w nim karty obrazkowe przedstawiające produkty spożywcze (w środku ćwiczenia)- wytnij je; Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadanie 1 na stronie 50.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 12, str.49 w podręczniku.. Otwórz podręcznik na stronie 57..

Uzupełnij zdania, używając nazw produktów spożywczych i a, some lub a lot of.

Zadawajcie sobie nawzajem pytania dotyczące podanych produktów spożywczych i odpowiadajcie na nie.. 5 Pracujcie w parach.. … Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń na stronie 52.Spójrz na ilustracje.. Wysłuchaj i sprawdź, czy dobrze zgadłeś/aś.4 Popatrz na obrazek i uzupełnij poniższe zdania.. Następnie popatrz na ilustracje ze strony 80 i uzupełnij zwroty w zadaniu 3 zgodnie z obrazkiem.. Rozwiąż krzyżówkę.. 3.Powtórzenie nazw artykułów spożywczych, .. O której godzinie zaczyna się szkoła w podanych w zadaniu 7 na str. 67 zdaniach.. Zad.15/49 ćwiczeniówka.. 84 Popatrz na wyrazowe spaghetti.. Odpowiedzi: 1 4, 2 8, 3 4, 4 8, 5 4, 6 8.. Zapisz je w zeszycie.. 2 - fish, peas, ice cream;Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.. Osoby chętne mogą również wykonać zadanie 2 w ćwiczeniach.Opisz jeden z dwóch pokoi z ćw 2 str 12 ( podręcznik ) minimum 5 zdań zdania muszą sie rozpoczynać na There are There'spopatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej Uzupełnij zdania.. Theo Elena 1 Popatrz na drzewo genealogiczne i uzupełnij zdania.. Zapisz w zdaniach We can count….. - możemy policzyć We can't count….. Elizabeth is Todd s 2 Ułóż poprawne zdania z podanych wyrazów..

84 Uzupełnij zdania czasownikiem can lub can't.

84Na podstawie tekstu uzupełnij tabelkę produktami, które możemy policzyć (we can count) i tymi których nie możemy policzyć (we can't count).. 10 - popatrz na zad.9, uzupełnij luki wyrazami z ramki i wpisz odpowiednie imiona pozostałych bohaterów komiksu.. Popatrz na zegary i udziel odpowiedzi.. Posłuchaj nagrania 2.9 - to piosenka, której tekst znajduje się na stronie 80 w podręczniku.. Uzupełnij zdania używając podanych słów w zadaniu 3 na stronie 48, dopasowując je odpowiednio do zdań.Powtórzcie nazwy wszystkich artykułów.. Popatrz na ich wyraz twarzy i powiedz czy osoba na obrazku lubi swoją potrawę, czy nie.. Aby lepiej utrwalić zwroty uzupełnij ćwiczenie 1 na stronie 50 w ćwiczeniach.. 11 - wpisz odpowiednie numery przy produktach spożywczych: 1 - chicken, carrots, strawberries.. Które produkty można policzyć, a których nie?. 9 - przeczytaj opisy, spójrz na obrazki i wpisz w luki odpowiednie imiona; - zad.. Zdania zapisz w zeszycie.. Włącz nagranie CD2.36 i zaśpiewaj piosenkę, której słowa masz na str. 45 w podręczniku.. 13 w. p.n.e. rozpoczął się w roku p.n.e. a zakończył się w roku p.n.e. 7w.. Wpisz nazwy artykułów spożywczych i dopisz do nich polskie znaczenie.. Zadaniem uczniów jest oznaczenie zdań znakiem 4 (Tak), jeśli zdanie jest prawdziwe lub znakiem 8 (Nie), jeśli jest ono błędne..

2 na stronie 55 i popatrz na misia i jedzenie.

Dopasuj odpowiedni obrazek jedzenia do każdej osoby.. 1.Wykonajcie zadanie 1/57 ( zeszyt ćwiczeń)- podpiszcie ilustracje wyrazami z ramki, narysujcie odpowiednią minkę przy produktach w zależności od tego czy je lubicie czy nie JPopatrz na ilustracje i uzupełnij zdania, używając a, some, a lot of lub any.. some - kilka, trochę ( piszemy w zdaniu twierdzącym przed kilkoma rzeczami policzalnymi lub rzeczą niepoliczalną ).nazwy produktów spożywczych oraz dowiesz się, które z nich są zdrowe.. Uzupełnij zdania używającnazw produktów spożywczych i a, some lub a lot of.. Question from @Gabryielamyszkoznw00 - Gimnazjum - Język angielskiDzisiaj utrwalisz sobie nazwy produktów spożywczych i nauczysz się zamawiać jedzenie w restauracji.. Popatrz na obrazki i wysłuchaj nagrania z nazwami sklepów (zadanie 1 i 2).JĘZYK HISTORYJKI: otwórz podręcznik na str. 55 i spójrz na ćw.. 2/76 zamaluj literki w kółkach i wpisz uzyskaną nazwę dnia .Dziś utrwalimy nazwy produktów spożywczych, grup do których należą oraz nazwy ulubionych deserów.. Klasa III,,A'' Otwórz podręcznik (kolorowy) na stronie 52.. Pamiętaj a - piszemy przed 1 rzeczą, policzalną.. Dodaj very well przy odpowiedniej nazwie czynności.. Popatrz na obrazki w ćw.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania na temat tego, co robi Paul w poszczególne dni tygodnia..

Zapisz zdania w zeszycie.

Popatrz na obrazek w zad.. Spróbuj zgadnąć, kto zamówi którą potrawę.. W zależności od liczby oczek, mówcie odpowiednie zdania, np. I like honey and yoghurt.. Strona 47: - zad.. Znajdź 20 produktów spożywczych i zapisz je w zeszycie.. Rodzina jest w restauracji.. Prosimy o zaakceptowanie plików cookie związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi i treściami reklamowymi.22 Short Test A Unit 5 Lesson 2 Short Test B Unit 5 Lesson 2 1 Popatrz na drzewo genealogiczne i uzupełnij zdania.. Wejdź na eDesk i znajdź nagranie (CD2, ścieżka 49).. p.n.e. rozpoczął się w roku…Popatrz na ilustrację i napisz, gdzie znajdują się produkty spożywcze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt