Przeczytaj tekst uzupełnij luki 51 55 wyrazami a g

Pobierz

Uzupełnij każdą lukę (1.1 - 1.4), przekształcając jeden z wyrazów (4 pkt) Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Zad.6/59.Temat i końców ka178.. 2011-02-10 20:05:03 Uzupełnij zdania 1 - 5 wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie .. Nie zmieniaj kolejności podanych wyrazów i dodaj wszystkie niezbędne elementy, tak aby otrzymać poprawne zdania.Przeczytaj tekst i uzupełnij go.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wyrazy: practise Fast begin rent afford near Did you .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupelnij go wpisujac w kazda luke (1-5).. Podkreśl w tekście wyraz, w którym "ż" wymienia się na "g", oraz ten, w którym "ó" wymienia się na "o".. użyj odpowiedniej formy wyrazów z ramki.. Zwróć uwagę na pisownię.3.. Przeczytaj ten opis na głos.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. (A- liebie, B-hasse, C-Lieblingsschulfest, D-Lieblingsfach, E-besuche, F-horen,G- Ratsel)Dziecko ma do dyspozycji wyrazy (do wycięcia lub wymienione przy tekście).. Dopisz pytania, jakie zadał jej reporter.. Wypowiedziane wyrazy dzielimy na g ło ski i sylaby.. Postaraj się zrobić zadania najlepiej jak potrafisz..

Uzupełnij luki (5.1-5.5) wyrazami (A-G).

2) Uzupełnij luki w wyrazach.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Proszę przeczytać reguły czasowników móc, musieć, a następnie uzupełnić zdania.. Jednosylabowe wyrazy nie przeno­ simy.. Przepisz wszystkie zdania do zeszytu.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2018-11-10 12:15:46; przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Abitur sachen.Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. 3 Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników podanych w nawiasach w czasie Past simple.. 2. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. ("Ćwiczenia" str. 60 ćw.3)Zapisz w zeszycie temat.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie jeden wyraz został podany dodatkowo.ring wait leave stop watch rain zad2str22Przeczytaj poniższy tekst..

Przeczytaj tekst.

Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. Temat: Ulotka turystyczna - praca projektowa w oparciu o tekst pt. "Hadrian's Wall".. 2) Pisownia wyrazów z rz po spółgłoskach i ż wymieniającym się na g - uzupełnij luki w wyrazach.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. 24 sierpnia, 2018 Szanuj prawa autorskie, abyśmy mogli uczyć Cię skutecznie języka polskiego.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania z angielskiego.. Przeczytaj tekst ze str. 179- 181 i wykonaj w ćwiczeniówce zadania 1,2,4,5 str 97- 98.. (island - wyspa) Ex 12 - Popatrz na ćw 11.. Ułóż zdania z zad.4 we właściwej kolejności, aby powstał przepis.. Ex 11 - Popatrz na obrazki, przeczytaj opis pod obrazkami i uzupełnij lukę wpisując odpowiednią nazwę wyspy.. 2010-01-05 16:28:34Zeszyt ćwiczeń p. Zakreśl właściwe wyrazy.. Zwróć uwagę, że wszystkie te czasowniki są .Ex 12 - posłuchaj CD 3.12 NEA_Pol_L3_Tk3.12.mp3i przeczytaj teksty, do każdego z nich dopisz w zeszycie nazwę odpowiedniego zwierzaka ze zdjęcia.. Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zeszyt ćwiczeń str. 55 i 56.. Przeczytaj tekst..

Przeczytaj opis drugiej wyspy i uzupełnij go wyrazami z ramki.

Zapisz w zeszycie - zamień obrazki na słowa ( podpowiedź pierwsza luka - plac zabaw/ druga- twoja szkoła).. uzupełnij tekst brakującymi wyrazami .. luki wyrazowe Wyświetl: uzupełnij brakujące wyrazy .. Skorzystaj z umieszczonego ćwiczenia interaktywnego w celu utrwalenia wiedzy.. ("Ćwiczenia" str. 60 ćw.. Przeczytaj tekst ,,Hadrian's Wall" (str. 30 w podręczniku).Przeczytaj tekst, A następnie uzupełnij luki poprawna forma czasownika.. Przeczytaj tekst o pomaganiu i odpowiedz na pytania, wpisując odpowiednie nazwy osób.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij luki w opowiadaniu przy pomocy wyrazów z ramki.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz same literki.. Uzupełnij luki brakującymi wyrazami i zapisz swoje odpowiedzi do zeszytu.. Już wiesz, że wyrazy tworzą rodziny.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -10.12.2018 (08:25)It's a 2 g_____ s_____, and it's possible to win a lot of money.. Ex 11 - uzupełnij dialog wyrazami z ramki.Uzupełnij fragment wywiadu z wiosną.. Uzupełnij rodzinęwyrazu śnieg..

Ex 1 p.77 - Uzupełnij krzyżówkę.Przeczytaj tekst.

Klasa 6a - 25th November (środa) - lekcja online.. Przeczytaj wolno każdy wyraz, na ile części się podzielił?rogalik, czekolada, deszcz, marmoladaZapamiętaj!. Wykonaj ćw.8 str. 49 (podręcznik).. I to już wszystko.. ("Ćwiczenia" str. 60 ćw.. Podkreśl w tekście wyraz, w którym ż wymienia się na g, oraz ten, w którym ó wymienia się na o.Uzupełnij fragment wywiadu z wiosną.. Ex 10 - Przeczytaj zdania i zaznacz tick þ w odpowiednich miejscach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt