Nie wiem jak tekst

Pobierz

[Intro: Sarius] Nie wiem sam, czuję jak mija czas.. Lubię pić alkohol.. Ja dziś nie przejmuję się, nie, nie.. Nie wiem już, nie.. Jak to dziś będzie.. Ile zostało w Nas Czuję jak mija czas.. (Całkiem sam) [Young Leosia:] Znowu zostałeś sam, chociaż dałeś tej miłości tyle szans.. Bo mój skład wspiera mnie.. Ile zostało w nas, nikt nie pamięta jak.. Ja dziś nie przejmuję się, nie, nie.. Też odczuwam ten brak, mimo, że nasi friends to największy skarb.. Może nie Mick Jagger.. Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców Co mi wiedzieć dane to wiem nie od tak po prostu Po naukę idę dalej taka kolej losu Siwers jeszcze młokos chcący wiedze posiąść .Drugi singiel zapowiadający nowe wydawnictwo zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO pt. "Korzenie"Muzyka i słowa: Łukasz ŁyczkowskiProdukcja, mix i master: Piotr.Wspaniały utwór Dziękuję.Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców Co mi wiedzieć dane to wiem nie od tak po prostu Po naukę idę dal.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .. Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Nie wiem jak.Nie wiem jak Lyrics: Ej, ej z trasy do pustej chaty / Pełne kieszenie, zimne serca oraz puste / No właśnie, czasami nawet nie jesteśmy na ty / Ślinisz się bardzo tak, na widok mój i moich .Nie wiem jak, znów zostałem sam..

"Nie Wiem Jak Ty" tekst piosenki.

W sobie nosiliśmy nadzieję i ogromny lęk.. Ile zostało w Nas Nikt nie pamięta jak W sobie nosiliśmy.. Nie wiem sam Nikt nie pamięta jak W sobie nosiliśmy.Nie wiem, nie wiem.. I mamy wysrane na te laski tam nagrzane.. Zobacz słowa utworu Nie wiem jak wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Łukasz Łyczkowski & 5 RANO - Nie wiem jak - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Czuję jak mija świat, nie wiem jak zatrzymać się.. Jak to dziś będzie.. Bo mój skład wspiera mnie.. Ale życiorysem twym obdarowałbym kilka żyć, na stówę.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Nie wiem jak ty Lyrics: (B.O.R 1.0.2) / Ja i moja kapela, dobrze kumamy co jest pięć w temacie / Nie wiesz jak to odbierać, ale na szczęście nie culpa mea- raczej / Nie podoba mi się rap .Tekst piosenki.. (śmiech) / -Znowu poczucie, że nie jest w centrum uwagi / -Dobrze, to .Nie wiem jak - Łukasz Łyczkowski & 5 RANO zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. To silniejsze ode mnie.. Druga mówi, że wyjdzie za mój sos.Nie wiem już jak zatrzymać się.. Nie wiem jak, znów zostałem sam.. Romanse są jak drug, wiem, że tak jak ja .TAU) Nie wiem sam Czuję jak mija czas.. Jedna mówi, że chce tylko jedną noc.. Czuję jak mija świat Nie wiem jak zatrzymać się..

zgłoś błąd / edytuj tekst; edytuj video; do ulubionych .

Nadzieję i ogromny lęk.. Czuję jak mija świat, nie wiem jak zatrzymać się.. Nie wiem sam, nikt nie pamięta jak.. Inaczej się w myślach gubię.Sprawdź o czym jest tekst piosenki Nie wiem jak nagranej przez Bitamina.. Nie pytaj się mnie.. Wpadłeś w sukcesu trans, to nie wypełni pustki czterech ścian.. [1 Zwrotka] Nie pytaj się mnie.. To jest silniejsze ode mnie.. Upraszcza wszystko.. Zobacz słowa utworu Nie wiem jak wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Nie wiem jak to będzie, ziom.. One siedzą wciąż na tapczanie.. Nie wiem jak to będzie, ziom.. Nie wiem jak Lyrics: -Dobra Mateusz, żartowałem, już odobraź się / -Coś Cię, kurde, ukuło Cię coś, czy to prawda?. Czuję jak mija świat Nie wiem jak zatrzymać się..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt